Forum Forum Gildii Domowe Przedszkole Strona Główna Forum Gildii Domowe Przedszkole

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy     GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

podanko do dp

FAN DP

PostWysłany: Wto 15:54, 20 Mar 2007    Temat postu: podanko do dp

Czesc jestem Filkipek i mam 7 lat nie mam za duzego lvl dlatego chcial bym przystapic do was do gildi jako maskotka DP ,a dlaczego? poprostu bo wy macie takie fajne muoty i ja tez chce taki miec ale to potem narazie nabijam lvl na slimach tam jest zawalisty kox tylko tzreba duzo HP potow bo jakmie wezma slimy w boxa to po mie, chcialbym tez z wami chodzic do tego drogiegomiasta sie bic (wlasnie czy to prawda ze jest takie drogie?.ale ja tu tylko o grze wiec jakmowilem nazywam sie filipek mam 7 lat i mieszkam w Czarnobylu ,jak cos to zapraszam do mie mamy tu wiele atrakcji np jazda dwoglowym koniem po reaktorze .
Pozdrawia filipek
Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Gildii Domowe Przedszkole Strona Główna -> Rekrutacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: